Manavgat Online  BİREYSEL (RADİO LİNK)

TAHAHHÜTSÜZ

Kapsama alanları ; Manavgat merkez ve köyleri, Sarılar

Evinizin dışında yüksek bir noktaya koyacağımız (Çatı veya balkon) 14 cm. boyutunda alıcımızla size en yakın kurmuş olduğumuz bir pop noktası istasyonumuzdan internet hizmetini sağlamaktayız. Alıcıya bağlı Cat 6 internet kablosunu evinizin içinde istediğiniz bir yere koyacağımız modem (access point) inize bağlayarak kullanım alanınızda kablosuz internet (wireless) hizmetini sağlamaktayız. Bu sayede Cep telefonlarınız, tablet ve dizüstü bilgisayarlarınız kablosuz bağlanabilir, televizyon, masa üstü bilgisayarlarınızda  modeminizde bulunan kablolu çıkışlar ile bağlanabilir ister kablolu ister kablosuz internet hizmetimizden faydalanabilirsiniz.

Sistem kiralama

Kurulum ücreti sürekli internet kullanıcıları için 200 tl. dir. Bu fiyata modem (access point) , Kablo , Alıcı kullandırma bedeli ve kurulum dahildir. Sistem kiralama modelinde müşteri senede 3 ay dondurma hakkına sahiptir. Müşteri istediği zaman iptal ettirebilir , çatınızdaki alıcı firmaya aittir , firmamız cihazımızı ücretsiz söker. Dilerseniz modeminizi geri bize satabilirsiniz.İnternet hizmetimiz taahhütsüz ve ön ödemeli bir sistem olduğundan seçecek olduğumuz internet paketinizin ücretini önden verip 30 gün süreyle satın almış oluyorsunuz.Sistem otomatik olarak 30 gün sonunda sizi mesajla 2 defa uyararak otomatik olarak internet hizmetini dondurur. Paketinizin süresi dolmadan ödeme yapabilir kesinti yaşamadan internet kullanımına devam edebilirsiniz.veya kapanmış olsa dahi tekrar yeni bir paket alarak internet hizmetinizi hemen sürdürebilirsiniz. paket süreniz ödeme yaptığınız gün başlarDilediğiniz gibi her yeni paket alımınızda paket değişikliği yapabilir hızınızı yükseltir yada düşürebilirsiniz.

Sistem satın alma

Sistem satın alma ücreti 350 tl dir. Bu modelimizde  modem (access point) , Kablo , alıcı , kurulum fiyata dahildir. Sistem satın alan müşteri internet paketi satın alıp almamakta özgürdür. Dilediği zaman dilediği ayda internet paketi alabilir ve kullanabilir. Alıcı ve modem müşterinin olur. Senenin belirli aylarında tatile gelen yazlıkçı ve turistler için ideal bir modeldir.

4 mbps.

1 mbps.upload

39,90 TL.

6 mbps.

1 mbps.upload

49,90 TL.

8 mbps.

59,90 TL.

2 mbps.upload

10 mbps.

89,90 TL.

2 mbps.upload

Fiyatlarımıza KDV ve özel iletişim vergileri dahildir.

Manavgat.Online KURUMSAL (RADIO LİNK)

TAHAHHÜTSÜZ

Oluşturduğumuz Metro Wifi - Network sayesinde yüksek hızlardaki interneti ayağınıza getiriyoruz.İhtiyaç doğrultusunda internet hızınızı belirleyin , biz verelim .Oteller ,Toplu konutlar ,Siteler kısacası tüm kamu ve özel kuruluşlar metro wifi hizmetinden yararlanabilir.

20 mbps. download

10 mbps. Upload

850 TL.

30 mbps. download

15 mbps. Upload

1.100 TL.

40 mbps. download

20 mbps. Upload

1.500 TL.

50 mbps. download

25 mbps. Upload

1.750 TL.

Fiyatlarımıza KDV ve özel iletişim vergileri dahildir.